Instant bělení zubů - můžete získat opravdu běžné bělení?

Bílé zuby jsou často považovány za luxus, který si všichni přejí, ale jen vybraní z nich si mohou dovolit. Donedávna byla efektivní bělení zubů omezena dlouhými výlety do zubního úřadu, pobuřující poplatky, které nejsou kryty standardním zubním pojištěním, a pravidelné zpáteční cesty a poplatky za dotyčné schůzky. Nyní, díky novému pokroku v technologii bělení zubů, si každý může dovolit, aby si ten celebritný úsměv, který vždycky chtěli, během několika minut denně.

Nejoblíbenější produkty na trhu právě využívají peroxidu a jeho přirozené bělení. Delfírové police jsou přeplněné různými zubními pastami, ústními vodami a lepícími proužky, které se pyšní možností jejich bělení. Co se nedaří inzerovat, je, že budete muset používat tyto produkty několikrát denně za několik týdnů nebo dokonce měsíců, abyste dosáhli nejjemnějších vylepšení v úsměvu. Obsah peroxidu v lékárnách prostě není dost silný na to, aby poskytoval jakýkoli typ okamžitého bělení.

Místní zubařská kancelář může nabízet expresní bělení pomocí laserových bělicích systémů nebo "lehkých" bělení. Opět platí, že co spotřebiteli nejprve nebylo zveřejněno, je, že zatímco metody zubního úřadu jsou velmi rychlé jednání, cena s nimi spojená může často stát stovky, ne-li tisíce dolarů. Vzhledem k tomu, že postupy jsou také považovány za kosmetické, nebyly by zahrnuty do vašeho zubního pojištění. K udržení dosažených výsledků je zapotřebí nákladných následných návštěv.

Zatímco myšlenka expresního bělení může být pro většinu spotřebitelů mimo dosah, existuje však cenově výhodnější možnost. Některé domácí bělení systémy vám umožní dosáhnout stejného okamžitého bělení výsledků, které lze získat dražšími zubními ordinacemi za pouhý zlomek nákladů. Systémy bělení zubů, jako je Premium White Pro, Everbright Smile a Idol White, nabízejí zdarma v domácím testu pouze za cenu s / h. Tyto výrobky se opírají o stejné bělení na bázi peroxidu, které používá váš zubní lékař na mnohem vyšší koncentrační úrovni než lékárna. Jsou k dispozici buď v zásobníku na ústní dutinu nebo v gelovém systému nebo v praktickém aplikátoru s perem. Často používané ve spojení s každým jiným, tyto produkty poskytují drastické a okamžité výsledky vše v soukromí a pohodlí vašeho domova.

Díky pokrokům v technologiích bělení během posledních několika let je to tak jednoduché mít okamžitě bílý úsměv během několika minut.stomatologicke potreby