Co, kde a proč zveřejňujeme

Co, kde a proč zveřejňujeme

Žijeme sdílením. Sdílíme všechno, co můžeme. Rádi se chlubíme, co děláme. Co jsme dokázali, kam vyrážíme na dovolenou a odkud jsme přijeli.
Možná si myslíte, že je to vcelku nevinné a normální, avšak co je normální není také bezpečné a dobré.
Odhlédněme na chvíli od sebe samých a zaměřme se na svou rodinu. Jsme na ni patřičně hrdí a chceme se s ní pochlubit, jestli je to dobře nebo ne je otázka, která se řeší na .

těhotenství

A nyní k nám

Víte, kdo sleduje váš profil na facebooku? Jak byste to, tak mohli vědět, vždyť většina lidí si ani nezkontroluje nastavení svých bezpečnostních prvků a ani ty nejsou zdaleka neprůchodné.Pro kohokoli je vlastně opravdu velice snadné zajít si na váš profil zjistit si spoustu informací, stáhnout si vaše fotky a vyhledat si vás ve skutečném světě.

konverzace

Někdy je cizí pozornost vítaná a jindy nepříjemná

Sociální sítě mají nezastupitelné místo v rychlé komunikaci na velké vzdálenosti, kdy můžeme být neustále v kontaktu s lidmi, se kterými se jinak nemůžeme vidět.
Zaměstnavatelé si rádi prověří budoucího zaměstnance a k tomu samozřejmě patří i prohlédnutí si jeho facebookuvého profilu a jiných stránek, na které se přes vás různě prokliká. Může ho tak odradit vaše prostořekost, názory, fotky, které vystavujete nebo to, co sami přidáváte a sdílíte.

fcb

Jiní cizí lidé, kteří od vás mohou chtít naprosto cokoli si představíte, si vás nejdříve vyhlédnou, pečlivě prohlédnou fotky, čím uvolněnější a svlečenější na nich budete, tím lépe. Pak stačí zmínka o tom, kam se chystáte, kdy, s kým a na jak dlouho a třeba budete mít návštěvu, možná přijde někdo za vámi anebo vás navštíví doma ve vaší nepříjemnosti, jelikož se mu zalíbila ta fotografie vašeho krásného nového vybavení bytu.

To co ‚hodíte na net‘ se vám může v mnoha směrech vymstít, tak když už si tam nahráváte polonahé fotky a informace o své poloze, zajistěte si, aby se tam nedostal nikdo, koho opravdu neznáte.