Informace o nejnovějších formách kosmetické stomatologie

V době, kdy si uchazeči o zaměstnání hledají každou výhodu, která je možná k "vylepšení" soutěže, se mnoho lidí v oblasti Tustin a v Orange County odvolává na kosmetickou stomatologii. Koneckonců zdravý a živý úsměv podvědomě evokuje obrazy štěstí, bohatství a prosperity.

Kozmetická stomatologie, stejně jako jeho název naznačuje, zahrnuje všechny aspekty zubního lékařství se silným důrazem na zlepšení estetiky a funkce zubů. Kozmetická stomatologie zahrnuje bělení zubů, dýhy, tvarování, lepení, můstky a ortodoncii, i když někdy budete muset vidět ortodontisty za určitých podmínek, které nemohou být opraveny zubním lékařem.

Nejoblíbenější formou kosmetické stomatologie, zejména mezi profesionálními pracovníky, je bělení zubů. Roky spotřeby kávy a sody mohou způsobit zbarvení zubů. Bělení zubů může oživit úsměv člověka a dát mu pocit důvěry. To může být provedeno v kanceláři, pomocí metody jako je BriteSmile, nebo doma pomocí odběru doma, jako je Sapphire Whitening. V závislosti na zvoleném způsobu léčby mohou pacienti očekávat výsledky těchto postupů v rámci jedné návštěvy pro léčbu v kanceláři a do 14 dnů pro bělení zubů doma.

Dalším oblíbeným postupem pro kosmetickou stomatologii je Invisalign. Před lety, kdyby člověk chtěl rovný zub, musel nosit tradiční stříbro, vyrobené z nerezové oceli a / nebo niklového titanu. Tradiční podvazky, přestože jsou považovány za téměř rituální průchod juniorské vysoké, nejsou přesně atraktivní možností pro profesionální pracovníky.

S novým Invisalignem, známým také jako "neviditelné zarážky", lidé, obzvláště dospělí, se nemusí potýkat s rozpaky nosících závor. Tyto čisté, odnímatelné úchyty postupně přesouvají zuby do správné polohy, stejně jako tradiční příchytky, avšak bez toho, aby nositelé cítili sebedůvěru. V závažných případech problémů s ortodontickými problémy nejsou typickou možností, ale fungují dobře pro osoby s nepatrnými problémy.

Třetí forma kosmetické stomatologie v Jižní Kalifornii jsou dýhy. Dýhy jsou ultra tenké porcelánové lamináty, které jsou na zub. Mohou uzavřít mezeru v zubech a mohou být také použity k bělení úsměvů, které neodpovídají dobře tradiční bělení zubů. Dýhy obvykle vyžadují nějaké podání smaltu zubu, ačkoli nová forma dýh nazývaná Lumineers, uznávaná jako bezbolestná a bezpečná porcelánová dýha, vede k tomu, kde pacienti nemusí vůbec žádat o podání.

Pokud žijete v oblasti Orange County, Kalifornie a máte zájem o kosmetické zubní procedury, zeptejte se svého současného zubaře nebo si můžete vyzkoušet vyhledávání na webu "Tustin Cosmetic Dentist". Kozmetická stomatologie je nyní dosažitelná a cenově dostupná než kdy jindy.stomatologicke potreby