Co je to Soffit?

Podhled je z technického hlediska spodní stranou jakékoli architektonické složky, jako je schodiště, klenba nebo strop. V dnešním světě se však skutečně používá pouze k popisu spodní strany převisu střechy. Přivedením vlhké trávy a zanecháním mnoha trosky mohou ptáci způsobit spoustu vážných problémů na střeše vašeho domova. Squirrels jsou další zvířata, která mohou získat přístup přes únikové podhledy a způsobit zničení, jak to dělá. Slovo samo o sobě pochází z"sotto"italského slova"pod"a"figgere"italského slova"opravit". Softy dnes obsahují větrací otvory pro dobrou cirkulaci vzduchu ve střeše domu, aby se zabránilo vlhkosti. Pokud jste nikdy nezjistili ani nikdy neviděli podhled, než byste měli jít ven a stát pod vaší střechou přesahovat. Nyní se podívejte a to, co hledáte, je podhled. Je důležité, aby všechny stropy byly udržovány dobře udržované. Jsou součástí širšího odkapávacího systému, který se nachází u domu, a jsou integrální ozubnicí, která zajišťuje, že dešťová voda je udržována mimo dům a správně odvádí. Jakékoli zkažené části nebo otvory by mohly snadno znamenat, že dešťová voda vstoupila na střechu vašeho domova a začala způsobovat vlhké a další poškození. Je mnohem dražší opravy zkaženého půdního prostoru a střechy, než opravy podhledů, takže byste měli co nejdříve zachytit jakýkoli problém. Pokud je ve vašem stropu díra, pak by se snad snadno dostal pták nebo tucet a začal stavět hnízda.

V minulosti byly stropy často postaveny z dřeva a to je hlavní důvod, proč dochází k hnilobě a dalším problémům. Podhledy jsou navrženy tak, aby chránily dům před dešťovou vodou, avšak jsou sami snadno poškozeny dešťovou vodou, pokud jsou vyrobeny ze dřeva. Při používání uPVC v domácnosti dochází k úspoře energie a spotřebě paliva. Mnohem lepším řešením je instalace těch, které jsou vyrobeny z materiálu, jako je uPVC. Jedná se o mnohem levnější, může se jednodušeji vejít na místo s menším počtem pracovních míst a nezajišťuje téměř takovou údržbu. Trvalá povaha uPVC znamená, že podhledy vydrží desetiletí předtím, než je zapotřebí jakékoli opravy. Stejné záruky nelze říci o dřevě nebo dřevěném materiálu, který je náchylný k vyblednutí a deformaci na slunci a hnilobě v dešti.PVC je plastový materiál, ale je zcela netoxický. Ve skutečnosti je recyklovatelný, což je přívětivější k životnímu prostředí. Protože se jedná o celou řadu povrchových úprav dřeva, můžete mít všechny výhody dřeva v kombinaci se všemi výhodami z plastu. Budete milovat úspory, které můžete udělat také. Není to jen předběžná cena, která vám ušetří peníze, ale protože uPVC je dobře izolovaná, pokud pomůže udržet teplo v domácnosti v zimě a pomůže zastavit slunce před ohříváním během léta.

Stejně jako kontrola podhledů jednou za rok byste měli zajistit, aby odkapávání bylo bez úlomků a fungovalo dobře a budete také chtít zkontrolovat fascias. Ty pracují se stropními podhledy, aby chránily střechu od prvků a pomohly vypouštět dešťovou vodu. Také by měly být vyrobeny z uPVC, pokud opravdu chcete, aby co nejvíce z them.Down a fascia desky jsou oběma důležitými částmi domova a pomoci střechu zůstat bez vlhkých, dešťové vody a malé hnízdění zvířat. Abyste se ujistili, že váš dům je co nejlépe chráněn, měli byste pro tyto účely používat uPVC a každoročně provádět pravidelné kontroly, aby nedošlo k žádnému otvoru nebo netěsnosti. Měli byste věnovat velkou pozornost oblasti kolem větracích otvorů tak, abyste se ujistili, že nejsou poškozené nebo zablokované.izolacia steny