Prokazování výsledků naší práce

Prokazování výsledků naší práce

O problematice optimalizace ohledně internetových vyhledávačů a Vašich konkrétních stránek jistě už víte, proto se zřejmě na mysl vkrádá další otázka a to ta, jak to bude při případné další spolupráci. Možná si říkáte, jak ale opravdu poznám, zdali tato firma pracuje tak, jak říká, jak poznám skutečnost? Jak se mohu přesvědčit? Budou mé stránky ihned na začátku spolupráce na předních pozicích? Všechno má svůj čas a celé problematice je potřeba se podrobně věnovat. Ano, i tohoto můžeme docílit, ale kromě toho děláme neustále pro naše klienty i zpracování dalších faktorů, kde vidí, jak se naše práce vyvíjí.posezení venku u kávy, muž drží telefon v ruce, žena má před sebou notebook, na stole leží tablet.jpg
Důvěra

  • Jedno slova a člověk si pod tím představí celé věty. Naše práce je také o důvěře, svěříte do našich rukou Vaše stránky a celé nám je přenecháte. Byť nám můžete věřit na sto procent, možná se vždy nějaké to procento nebo půl procenta najde, že budete pochybovat, proto se vytváří seo report, který Vám přehledně vyjeví veškeré výsledky naší práce.
  • Co znamená SEO report? Seo report https://www.seolight.cz/seo-report přehledně ukáže veškeré výsledky.

kreativita na počítači.jpg
Optimalizace spočívá hned v několika bodech. Nelze ji tedy hodnotit jen z jedné pomyslné části. Poctivá, kvalitní a profesionální optimalizace má několik bodů a proto i my musíme poskytnout našim klientům viditelné výsledky a ukázat, jak všechno dohromady pracuje, abychom mohli společně docílit výsledků, které jsme si vytýčili.

Klienty zajímají všechny výsledky

Jednoduchým způsobem, jak si ověřit výsledek práce, je vyzkoušet to přímo ve vyhledávači tedy v internetovém prohlížeči. Tam zjistíte, jak si stojí Vaše stránky. Klienti se však zajímají i o jiné hlediska, proto zpracováváme každý měsíc tento přehled neboli report, který je jakousi souhrnnou zprávou. Můžeme poskytnout i nepravidelné zprávy.
Co podobná zpráva obsahuje?

  • Stručné, jasné a srozumitelné grafy
  • Textové hodnocení
  • Výsledky

Samozřejmě jsou zde ukázány i výsledky ohledně návštěvnosti Vašich stránek. Důležitý faktor, díky kterému můžeme opět porovnávat vykonanou práci.