Patrová postel

Patrová postel

Ne každý dětský pokoj nabízí mnoho místa, takže se jeho úspora rozhodně hodí. Skvělým prvkem je proto patrová postel, která je zároveň pohodlná.

Patrová postel

Úspora místa

V domácnosti jsou mnohdy dva sourozenci, jenž mají společný dětský pokoj, protože domácnost má menší rozměry. Někdy to může být trochu problém, ale když se s ním dokážeme popasovat, tak nám doma nebude vůbec nic chybět. Pro děti je rozhodně nejdůležitější místností dětský pokoj, který by měl vyhovovat jejich požadavkům. Většinou jedním z největších dominant je postel a mít dvě postele v tak malé místnosti by naprosto zaplnilo celý prostor, takže musíme najít jiné řešení.

děti na posteli

Tím je patrová postel masiv https://www.drevenynabytek-borovicemasiv.cz/patrove-postele-80×180, kdy máme dvě postele na sobě, což je polovina ušetřeného místa k dobru. Jsou vyráběny z kvalitního dřevěného materiálu, což umožňuje mít bezpečně dvě postele nad sebou. Takový výrobek je velmi stabilní, a proto ani při spaní nahoře nebudete pociťovat žádné nepříjemné pohyby a vrzání. Kromě pohodlného spánku musíme rozhodně vyzdvihnout i úložné prostory, které jsou pod spodní postelí řešené například šuplíky.

Matrace s roštem

Konstrukce je základem pro všechno, takže se můžeme poté posunout dále na výběr matrace a roštu. Musíme počítat, že když máme dvě děti, tak musíme zakoupit všechno dvakrát. Rozhodně se nesnažte za každou cenu ušetřit, protože děti se neustále vyvíjí a k tomu potřebují mít vhodnou postel. U starších dětí myslete už do budoucna, aby jim vše nějakou dobu vydrželo a nemuseli jste třeba za tři roky kupovat novou matraci.

moderní postel

Matraci si každý člověk musí vyzkoušet osobně, aby každému sedla a umožňovala pohodlný spánek. Sice může být nějaká doporučená tvrdost, ale ta nemusí vyhovovat každému v dané cílové skupině. Ideálním místem pro zkoušení jsou určitě specializované prodejny, kde mají široký výběr. Poslední věcí, kterou musíme do postele zakoupit je bezesporu rošt. Rošty se vyrábí i elektrické polohovatelné, ale to je pro děti zbytečné, a proto postačí klasický lamelový rošt.