Nestyďte se zajít na erotickou masáž! Co vás při ní všechno čeká?

Nestyďte se zajít na erotickou masáž! Co vás při ní všechno čeká?

Člověk by měl v životě prožít všechno a to ve všech směrech. K životu patří i příjemné prožitky a to v oblasti sexuality. Poznejte něco nového díky masáži.

Nestyďte se zajít na erotickou masáž! Co vás při ní všechno čeká?

Na klasické masáže běžně chodíme, když nás něco bolí, trápí nás bolesti a ztuhlost zad nebo se chceme jen uvolnit. Erotická masáž přináší uvolňující zážitek na zcela jiné úrovni. Na takovou masáž si může zajít muž, stejně jako žena a rozhodně není za co se stydět. Během masáže v erotickém duchu se můžete uvolnit, zažít něco zcela nového a ještě můžete udělat i něco pro své zdraví. Jaké účinky taková masáž má a jak to vlastně probíhá?

pexels-photo-6226416

Překonejte stud

Erotická masáž je zcela jiná, než jakýkoliv jiný druh masáže, ale přesto vychází ze základů klasických fyzioterapeutických masáží. Jen je v tomto případě masérka zcela nahá a věnuje se zejména intimním partiím. Nenechte se zmýlit, nejde o nic nemravného a určitě při takové masáži nedochází k sexuálnímu styku, důraz je kladen pouze na ruční vyvrcholení, které nabývá úplně jiných rozměrů. Masáž má pozitivní účinky i na zdraví, protože vás donutí se uvolnit a začít vnímat úplně jinak své tělo, mnoha lidem může takový zážitek pomoci pochopit vlastní tělo i sexualitu. Pro pány je pak vhodná masáž penisu, která má mimořádné účinky v oblasti intimních partií, pomáhá při problémech s prostatou a zlepšuje funkci močového ústrojí.

pexels-photo-4041392

Na co se můžete těšit?

Pro každého, kdo do toho jde poprvé, může být zpočátku stresující poddat se tomu. Vše je jiné, než při běžné masáži, jenže právě to umocňuje zážitek, stačí se uvolnit a naslouchat pokynů masérky. Všechny jsou to odbornice a nejsou to žádné amatérky a tak i při počátečních obavách pomohou, užít si celou masáž na maximum. Intimní atmosféra a vůně svíček i éterických olejů vás pak přenese do úplně jiné dimenze. Je jen na vás, zda budete chtít i doplňkové služby, kdy může dojít k masáži tělo na tělo, je jen na vás, zda během masáže vyvrcholíte, masérka se ale bude snažit ze všech sil, abyste odcházeli spokojení.

Na erotickou masáž si zajděte, pokud toužíte poznat něco nového. Určitě nebudete zklamaní!