Hypotéky pro podnikatele

Hypotéky pro podnikatele

Půjčky a úvěry nás provází snad celým životem. Neméně to platí v případě podnikatelů a podnikatelských úvěrů. Takové si mohou sjednávat podnikatelé všeho druhu, ať už menší, například když mají založenou pouze jednu vlastní živnost nebo velké, které vlastní obrovské firmy a mají tisíce zaměstnanců. Jakmile se někdo dostane do nesnází nebo si potřebuje půjčit z toho důvodu, aby rozšířil své podnikání, tak jsou zde připravené půjčky a úvěry. A právě u tohoto tématu zůstaneme. Budeme totiž mluvit o podnikatelských úvěrech a ještě lépe řečeno o těch, které jsou zajištěné nemovitostí, čili ručíte nějakým movitým majetkem – budovou, objektem, domem, ale můžete i bytem, pozemkem, administrativní budovou, kancelářemi a podobně.

lidé sedí u stolu s počítači

Americká hypotéka bez registru Fahd je obecný název pro podnikatelské úvěry. Pod názvem americké hypotéky můžete najít různé druhy finančních produktů. Mezi nimi jsou vždy spotřebitelské a podnikatelské úvěry. Tyto dvě základní kategorie tvoří dva hlavní stavební prvky všech úvěrů s dlouhodobým ručením a se zástavou nemovitosti.

Peníze v ruc

Podnikatelské úvěry jak je známe i neznáme

Podíváme se nyní na bližší podmínky dlouhodobých úvěrů. Nakousli jsme téma, o kterém mluvíme jako o dlouhodobém. Z jakého důvodu? Většinou se totiž tyto typy úvěrů splácí poměrně dlouhou dobu. Doba splatnosti se může pohybovat i okolo třiceti let.

A jak je to s úrokovou sazbou? To nás jistě také zajímá. Pokud jste klient bez záznamu, můžete dosáhnout na úrokovou sazbu již od 3% p.a.

Je jistě každému zřejmé, že pokud už záznam máte, tak to nevadí a i přesto Vám může být úvěr poskytnut, ale za předpokladu o něco vyšší úrokové míry. V tomto případě bychom se bavili o úroku od 6% p.a. Nicméně i tato úroková sazba je velice příznivá a pro podnikatele poměrně nízká.

Navíc se tolerují nižší daňová přiznání, takže ani zde nebývá problém.