Politika a vláda

Politika a vláda

V roce 1968 kdy přišla sametová revoluce, když studenti zvonily klíči na náměstí, ale proč vůbec se tato událost stala? Pár určitých důvodu by se zde našlo. Třeba že v té době vládly komunisté (KSČM) a měli tvrdý režim. Pojďme si o tom něco povědět blíže co bylo dobré a co se naopak lidem nelíbilo tak první ty kladné věci které v této době byly určitě to byly ceny potravin, tabákových výrobků, pohonných hmot, kupříkladu krabička cigaret stávala třeba 2 Kčs (korun československých) tehdejší měna, jelikož jsme nebyly Česko ale Československo, ale dále k těm cenám litr benzínu stával třeba 1,70 a dnes dáme za toto 32.50 minimálně (někde i více).
demonstrace lidí
Chléb také třeba 1 max 2 koruny dnes 10x více. Musím dodat, že ale také byly jiné platy pracujících lidí takový normální člověk si vydělával třeba mezi 1000 až 1200 korun za měsíc. Všichni byly zaměstnaný nebyla téměř žádná nezaměstnanost, jelikož kdo nepracoval tak šel do vězení. Byl to krutý režim, a to bylo as důvodem proč vznikla sametová revoluce lidé chtěli svobodu a demokracii. Chtěli žít ne se omezovat tehdy vládl jako prezident Ludvík Svoboda. Pak ho nahradil Gustav Husák. Jak jsem již zmínil byl to krutý režim ale spravedlivý, a ne to máme dnes. 

Dnes je vláda kdy každý lže, intrikuje. Co to je za vládu? Za tohle se zvonilo klíči? Ne za tohle ne chtěli jsme svobodu a demokracie. My, když něco řekneme tak naše vláda dělá co? Nic. Ona nás možná vyslyší, ale nic s tím nedělá. Dělají si, co chtějí. Kam to spějeme? To nikdo nepoví.  
pražský hrad

Jak je třeba možné že trestně stíhaný premiér Andrej Babiš je ve vládě? To jsou otázky, na které nám nikdo neodpoví, jelikož na ně odpovědi jsou, ale nikdo je neřekne. Proč je stíhaný, to víme kvůli kauze Čapí hnízdo, kde měl premiér Andrej Babiš vložit dotace které mu nic neříkají které byly Agrofertu. To máme jedno z druhým. Proč voliče tak zklamal? Proč neodstoupí od funkce. Je to normální, aby byl v čele vlády trestně stíhaný premiér. Petice, demonstrace nic nepomáhá. Protože si z nás dělají akorát blázny. Jsme jim pro smích. Není to samozřejmě je o našem premiérovi je o i třeba o financích. Vláda akorát zvyšuje daně slušným pracujícím lidem. Lidé se nemají tak dobře jako dřív. Zamyslete se nad tím. Jak je toto možné.  Je plno otázek ale žádné odpovědi.