Kouzlo zářivých venkovních dekorací

Kouzlo zářivých venkovních dekorací

Pokud chcete svůj dům a zahradu vyzdobit světelnými dekoracemi, nenechejte řešení na poslední chvíli. Aby vaše úsilí splnilo vaše představy, věnujte potřebný čas přípravám. Fantazii se meze nekladou. Světelnými kabely můžete vyřešit nasvícení celého domu. Nebo jenom jeho částí či oken. Pokud máte v zahradě vzrostlejší stromy, dominantní výzdobu umístěte na ně. Světelný řetěz si zaslouží i zahradní pergola, na kterou máte výhled z oken. Dozdobit ji můžete světelnými rampouchy. Bude vám po celou dobu vánoční zpříjemňovat večerní pohled do zahrady. Při nákupu vánočního osvětlení je potřeba, kromě kvality a bezpečnosti, pohlídat i jeho spotřebu energie.
Světelná výzdoba pergoly
Jako neekonomičtější řešení se jeví vánoční LED osvětlení. I když je prvotní investice trochu vyšší,, LED diody to mnohonásobně svojí úsporností vrátí. Pokud se rozhodnete rozzářit váš domov andělskou výzdobou, luxusně působí ten, který je ze 120 diod. Celý bílý, třpytí se jako by byl vyrobený z čerstvě napadaného sněhu.
Příprava vánočního osvětlení zahrady

Ocení vaši blízcí i náhodní kolemjdoucí

 

Trendem letošních Vánoc, v osvětlení domu i zahrady, je takzvaný světelný déšť. Podobá se často používaným a oblíbeným krápníkům. Z nosného kabelu visí pomocné kabely s úspornými LED diodami. V různých délkách, což vytváří po setmění kouzelný efekt. Pro rozzářené oči vašich dětí můžete hned při vstupu do domu umístit některou ze světelných dekorací. V podobě třpytivého soba či roztomilého LED medvídka, který má v sobě 160 diod, svítících bílým světlem. Nebo zasněžený světelný stromek. S ním budete mít jistotu, že kouzlo Vánoc zůstane na vašem prahu až do prvních dnů nového roku. I když už po sněhu nebude ani památka. Pro všechny, kteří milují vánoční nasvětlení, ale nemají v zamýšlených místech přístup k elektrické síti, nabízí se řešení. Zakoupit si mohou solární osvětlení a dekorace, kterými navíc během Vánoc budou šetřit životní prostředí.