Táhnu…táhnu…až přitáhnu!

Táhnu…táhnu…až přitáhnu!

Byť je to skutečně smutné, dnešní děti opravdu už téměř nevědí, jaké je si hrát. Zatímco naše maminky a babičky strávily svá odpoledne poskakováním venku a vraceli se domů za tmy, naše děti musíme na čerství vzduch táhnout téměř násilím. Je možné to změnit?modré autíčko poblíž křoví.jpg
Pokud začnete brzy, můžete ze své ratolesti vychovat čiperného, slušného člověka. Vše začíná už u nákupu těch správných hraček.
Dřevěné tahací hračky Chytrá liška.cz jsou tou správnou volbou, pro každé dítě, jež nemá být jednoho dne závislé na moderních technologiích. S tahacími vozíky, autíčky nebo vláčky jste si hráli Vy, Vaši rodiče a tak dál. Nebylo lepší být ten uličník s rozbitými koleny, než počítačová kreatura?
Probuďte ve svém dítěti ten správný žár pro hru, který je potřeba. Dřevěné tahací hračky nejsou na ovládání ani je nepohánějí baterie. Vše musí dělat Vaše dítě samo. Konec s hlukem a baterkami, začátek aktivní zábavné hry.
Správný výběr hraček u Vašeho dítěte rozvíjí kreativitu, vnímání a jeho mysl. Může vytvářet nespočet úžasných příběhů. Může si hrát sám nebo do hry přibrat kamarády od sousedů. Způsobů, jak si s tahacími hračkami užít spoustu legrace je nepočetně.
Hračky jsou navíc vytvořeny z kvalitního dřeva, takže zvládnou téměř cokoliv. S hračkami se přece nemá zacházet opatrně. S hračkami se má hrát a to pořádně. Dělali jste to Vy, i generace před Vámi. Proč to tedy upřít generaci budoucí?
Dejte předem vale všem počítačům a telefonům. Skutečná hra začíná tam na slunečním světle. Tam, kam wifi nedosáhne.hračka na zahradu.jpg
Ukažte svému dítěti, jak moc Vám na něm záleží právě tím, že mu nedovolíte celé jeho dětství prosedět nad obrazovkou, kdesi ve tmě a bez řádného čerstvého vzduchu. Zdá se, že hračky nemusejí být pro budoucí vývoj Vašeho drobečka až tak zásadní, ale opak je pravdou.
Hračky s námi přeci trávily nejvíce času. A podle toho, jakou hračku si zvolíme, volíme si i jaký člověk z nás jednou bude. Budeme počítačový nomád nebo člověk, co si skutečně váží slunečního světla.
Na hračce záleží, pořiďte tu správnou ještě dnes!