Pergola nebo altán?

Pergola nebo altán?

Zahrada je skvostem našeho domu a bezpochyby i naší vizitkou. A kdo z nás by nerad trávil čas na vlastní zahrádce? Existuje tolik možností, jak si svou zahradu zvelebit a přizpůsobit vlastním požadavkům a udělat si z ní to nejpříjemnější místo. Zahradu samozřejmě chceme mít místem odpočinku a klidu. Není nad to, když můžeme během teplých dní pobývat na své zahrádce a věnovat se zde svým hobby. Proto, abyste měli co největší pohodlí a komfort, je zapotřebí mít zde i posezení. Je ale potřeba myslet také na to, aby na vás při nepříznivém počasí nepršelo!

pergola

Tím nejlepším řešením jsou pergoly a altány. Můžeme si zde užívat volného času, a to za jakéhokoli počasí. Pokud upřednostňujete spíše otevřený prostor se střechou nad hlavou, pak je tou nejlepší volbou pro vás altánek, který je ozdobou každé zahrady. Velmi oblíbenou variantou jsou bezpochyby pergoly, které mají mnoho výhod. Jsou uzavřené, takže do nich neprofukuje a můžete mít k nim i dveře, tudíž je zde možnost i pobývání přes zimu. Altány vypadají dobře kdekoli v prostoru zahrady, dnes se staví již opravdu stylové a velmi moderní, které se hodí na každou zahradu. Pergoly se nejčastěji stavějí v blízkosti domu nebo garáže a působí více jako malý domeček https://www.hostely.cz/hostel/domecek k pobývá celoročně. Pergolu můžete skutečně využívat během celého roku a vytvořit si z ní takový svůj obývák. Do pergoly si můžete pořídit topení, ale také gauč a televizi. Je to jenom na vás, co upřednostníte.

návrh pergoly

Pokud nemáte představu o svém altánu či pergole, můžete svůj požadavek sdělit odborníkovi a nechat veškerý návrh na něm. Může to být třeba pergola 4×4 která perfektně padne na vaši zahrádku nebo jakákoli pergola. Vše, a nejen to je možné sestavit na vaše přání! Stačí si domluvit vaše požadavky a začít realizovat můžete ihned! Mějte na své zahradě krásnou ozdobu a střechu nad hlavou!