Mašinka Tomáš, je ta pravá hračka

Mašinka Tomáš, je ta pravá hračka

Každý z nás chtěl mít v dětství hračku, kterou měli i ostatní děti a pokud jsme jí neměli, byly jsme hodně nepříjemní. V dnešní době se vrací tradice vláčků, kdy si děti hrají na průvodčí a největší bum je mašinka Tomáš, kterou teď chce každý. Díky kreslenému seriálu v televizi, je stále, více oblíbenější a chce jí stále více dětí. Pokud máte jedno takové dítě doma, nezbývá vám nic jiného, než tuto hračku koupit. Ovšem pokud chcete předejít dalšímu nakupování doplňků k železnici, zvolte volbu mašinka Tomáš set, ve které najdete spousty doplňků ke hraní.

lokomotiva tomáš

Mašinka Tomáš se stala senzací pro děti už před pár lety, kdy poprvé usměvavá mašinka s obličejem vyjela do televizních stanic. Děti se na ní těší každý den a jsou zvědaví, co vyřeší v další epizodě za nesnáze a komu pomůže. Každý den se tak mohou těšit na nové kamarády mašinky a Tomáše samotného. Samozřejmostí je, že pokud děti mají v oblibě nějakou pohádku, chtějí jí také doma a to s veškerým vybavením včetně železniční stanice. Pokud se už děti do také fáze dostali, nejspíše dlouho neodoláte a mašinku jim stejně pořídíte.

mašinka (2)

Na webových stránkách se můžete podívat na mašinku Tomáše a všechno vybavení, které k mašině patří. Jsou zde ke koupi nejrůznější tratě s překážkami a to od základních až po propracované tratě, které mají nejrůznější vychytávky. Jedná se třeba o železniční most, jeřáb a další doplňky. Mimo to se na tomto webu prodává také oblečení s potiskem právě mašinky Tomáše, nebo třeba nejrůznější drobnosti jako je kelímek na pití, nebo dokonce celá party souprava na oslavu narozenin. Samozřejmostí jsou také puzzle, nebo deskové hry s motivy mašinky.

Pokud tedy stále odoláváte nátlakům dětí, věřte, že jednou to skončí a chtě nechtě budete muset mašinku koupit. Nejen, že si oddechnete vy, ale také děti, které budou mít zaručeně radost.