Ale, ne jen tak na místní štěrkovnu

Ale, ne jen tak na místní štěrkovnu

To ne, kdepak. Nýbrž na sever Evropy, až do Norska. Drahé polovičky vám to schválili, taky se odreagují a možná i odpočinou. A vy celé roky se svou partou strávíte několik parádních dní lovem makrel a lososů ve fjordech Norska. Krásný relax. Ale bohužel letošní rok nic, žádný výlet za hranice naší vlasti. Díky pandemii se výlet nedal uskutečnit. Co tedy udělat, kdoví jaký bude příští rok, dostaneme se někam mimo naše území? To nikdo neví, ale vy přece znáte i u nás krásné lokality, kde se dá nejen rybařit, ale i stanovat. Popřípadě na podzim vyrazit na houby do okolních lesů. No jo, ale už nejste nejmladší, asi stanování by byl váš zážitek zdravotně závadný. A navíc po letošním uzavření škol pro děti má toho celá rodina dost, chtějí také do přírody, do rekreačního střediska. Ale také rekreační střediska se už několikrát uzavřela, takže co dělat? Samozřejmě koupit společnou chatu pro celou skupinu kamarádů a jejich rodiny by šlo, ale co když se rozhádáte a majetkové vyrovnání je problémem i mezi příbuznými.

mobilní domek rekreační

Jako vždy samozřejmě existuje řešení, a rozumné. Celá skupina si může zakoupit mobilheimy. Což je totiž obchodní název mobilních domů, které již u nás získávají popularitu. Pryč je asi doba, kdy jste si koupili pozemek na zahradní chatku o rozměrech kolem 20 metrů čtverečních a museli jste mít stavební povolení, nebo alespoň ohlášení.

mobilní domek plážový Nyní si vyberete mobilní dům podle svých přání, a nemyslete si, že se jedná o malé maringotky. Jejich rozměry jsou přibližně stejné jako byty v městě, můžete si vybrat toto obydlí s různým rozmístěním pokojů, s plným vybavením kuchyně a koupelny a uvedených pokojů, který vám bude určitě ve všem vyhovovat. Takový Lavaro D1Top-mobilnidomy, je jedním z nich. Je z těch menších, má 48 metrů čtverečních, ale ty větší mohou mít až skoro o deset metrů čtverečních více. Takže sehnat pozemek, například jen pronajmout, nechat tam dopravit vybrané celoročně obyvatelné mobilní domy, napojit se na inženýrské sítě a můžete si užívat.