Všechno je jinak

Všechno je jinak

V dnešní době stále a stále oblíbenější LED panely 30×120, si našly svoje nezastupitelné místo prakticky všude. A nejenom tento typ a rozměr, ale i jejich další variantové možnosti. Jen málokde v kancelářích, úřadech, či provozech se setkáme s jiným druhem osvětlení. Zasvěcený člověk, který tuto bezesporu průlomovou technologii využívá, by snadno odpověděl proč? Ano, nabízejí nečekané možnosti, dokáží z nic moc prostoru vytvořit světlou místnost, dokáží uživateli poskytnout tolik světla, které potřebuje. A to samozřejmě všichni, kdo využívají LED, vědí a znají.
LED i do studentských pokojů
Všichni víme, že například při práci na počítači nestačí jen dobrý monitor, potřebujeme i kvalitní světlo nad hlavou. Celodenní práce v kanceláři a špatné osvětlení se může stát klidně noční můrou všech nás, kteří dnes a denně za počítačový stůl usedáme. Není proto náhodou, že naši zaměstnavatelé, či provozovatelé pracovišť vědí. Vědí, jak pracovníkovi zajistit ideální podmínky. A pokud ne? Konečné rozhodnutí je na každém z nás.

A jak doma?

Světlo nestačí řešit pouze a jenom v zaměstnání. I v domácím prostředí by měl být kladen velký důraz na světlost a velký výkon osvícení. Do dětských pokojů, kde se Vaše děti dnes a denně připravují do školy, obyčejná lampička zdaleka nestačí.
správné rozložení světla v interiéru
Do domácích pracoven, kde někdy trávíme desítky hodin týdně, určitě nevyhovuje klasický zdroj. Pak už se nebavíme pouze o světlosti interiéru, bavíme se o zdraví našem a našich ratolestí. A to není málo! V dnešní době, kdy se bez počítače neobejde prakticky žádný úkon, dbejme na fakt, že dostatečná světlost v místnosti, může napomoci našim očím, či krční páteři. Ten, kdo si myslí, že nic nemůže souviset s ničím je na omylu! Lékařské výzkumy prokázali, že nejenom kvalitní počítačová technika, ale i správné a správně rozložené světlo má vliv nejenom na výkon, ale i na zdravotní stránku uživatele.

5/5 - (1 vote)