Intra Ústní kamera ve stomatologii

Intra Ústní kamera ve stomatologiiIntra orální kamera a zubní vyšetření

Technologie se za posledních dvacet let obrovsky změnila. Zubní intraorální kamera je jen jednou z těchto inovací. Intraorální kamera umožňuje zubnímu lékaři a pacientovi získat detailní pohled na oblasti zvláštního zájmu pacienta. Jak zubní přítel jednou poznamenal ... "vidět je vědět ... nevidět, je hádat". Když můžeme "vidět" opotřebované plnění na televizním monitoru, je zřejmé, co je třeba udělat.

Intraorální fotoaparát je navržen tak, aby se dostal dovnitř vašeho ústa a je přibližně velikost dentálního násadce nebo zubního zrcadla. Navíc má do kamery zabudované světlo, které osvětluje oblast, která má být prozkoumána. Tento fotoaparát má možnost pořídit video nebo sérii statických snímků oblasti.

Většina fotoaparátů má schopnost přiblížit jeden zub nebo ... provést video prohlídku celého vašeho ústa. V naší stomatologické kanceláři jsou vaše snímky zobrazeny na televizním monitoru, který je umístěn přímo nad zubním křeslem. Zobrazené snímky zahrnují, ale nejsou omezeny na: Zlomené zuby

Rozbité výplně

Opotřebované výplně

Nový úpadek (dutiny)

Tatar (počet)

Plaketa

Zubní léze různých typů

Jak se zuby vejdou dohromady

A ... mnohem víceV digitálním věku jsme schopni vytisknout sérii fotografií pro vás, pokud chcete. Příležitostně je možné tyto fotografie zasílat pojišťovnám nebo kanceláři odborníka.

Dolní řádek je extra a intraorální zobrazování je ... "můžete vidět, co vidíme". Není nic lepšího než mít lékaře i pacienta na stejné stránce a pochopit, co je třeba udělat. Tyto fotografie vám pomohou učinit informované rozhodnutí o tom, jak byste chtěli pokračovat v léčbě zubního lékaře.stomatologicke potreby